BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

O radnych

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Maciej Cieciora

 

Maciej CiecioraMaciej Cieciora to drugoklasista profilu humanistycznego II Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica w Starachowicach. Od dwóch lat związany jest z MRM. Na początku zaczynał jako radny potem jako wiceprzewodniczący, a teraz jest przewodniczącym VIII kadencji MRM. Interesuję się dziennikarstwem, polityką związaną z młodzieżą, ale i z naszym miastem. "Jestem w Młodzieżowej Radzie ponieważ chcę mieć czynny wpływ na decyzję dotyczące młodzieży w naszym mieście".

 

Zastępca Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Marcin Rutkowski

Rutkowski MarcinMarcin Rutkowski, uczeń Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. Jest po raz drugi w MRM. Obecnie pełni funkcję wiceprzewodniczącego rady. Od kilku lat zaangażowany jest w działalność charytatywną. Dużo satysfakcji sprawia mu praca z innymi ludźmi, ale i pomoc potrzebującym. Interesuje go samorządność, polityka oraz muzyka.

Członek Zarządu Piotr Bogusławski

Piotr BogusławskiPiotr Bogusławski, uczęszcza do I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Starachowicach. Interesuj się sportem, informatyką oraz działalnością związaną z młodzieżą w naszym mieście. W MRM pełni funkcję członka zarządu, a jest w radzie, ponieważ chce pomóc w rozwoju jak i w podejmowaniu decyzji związanych z młodymi starachowiczanami.

 

Członek Zarządu Hubert Skałczyński

Hubert SkałczyńkiHubert Skałczyński to uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica w Starachowicach. Jest fanem sportu, głównie piłki nożnej. Jego pasją są również samochody. Zawsze chciał aktywnie działać w życiu miasta i pomagać ludziom, dlatego postanowił zostać młodzieżowym radnym - pełni funkcję członka zarządu. Ma nadzieje, że za swojej kadencji pomoże Starachowicom rozbłysnąć.

Rzecznik Młodzieżowej Rady Miasta Izabela Rak

Izabela RakIzabela Rak, ma 19 lat i  uczy się w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach. Zawsze angażowała się w życie szkół, do których uczęszczała. Obecnie jest członkiem Samorządu Uczniowskiego. Lubi udzielać się w życiu społecznym. W MRM chce poszerzać swoją partycypację  i dać młodemu społeczeństwu coś od siebie. Wolny czas spędza z przyjaciółmi lub czytając dobrą książkę.

Dominika Chmielewska

Dominika ChmielewskaDominika Chmielewska, pierwszoklasistka z II LO w Starachowicach. Interesuje się muzyką, fotografią i podróżowaniem. Swoją pasję rozwija w Szkole Muzycznej II stopnia. Lubi angażować się w życie społeczne oraz kulturalne dlatego jest w MRM. "Chcę mieć wpływ na jakość życia młodych ludzi w Starachowicach".

Kinga Nowak

Kinga NowakKinga Nowak uczęszcza do Gimnazjum nr 1 im. gen. Antoniego Hedy "Szarego" w Starachowicach. Jej pasją jest piłka siatkowa, w którą gra od 5 lat. Do Młodzieżowej Rady Miasta zgłosiła się po to, by spróbować czegoś nowego i zobaczyć jak to jest brać czynny udział w życiu społecznym.

 

 

Weronika Trzos

Weronika TrzosWeronika Trzos to uczennica I LO w Starachowicach. Dołączyła do MRM, ponieważ uwielbia poznawać  nowych ludzi i działać w różnych organizacjach. Uważa, że jedną z jej najlepszych umiejętności jest dobra komunikacja z innymi i wspólna efektywna praca. Jest otwarta i szybko nawiązuję znajomości. Na co dzień spotyka się z przyjaciółmi, a jej hobby to podróże i poznawanie nowych kultur.

 

Jakub Barański

Barański JakubJakub Barański uczęszczam do Liceum Sportowego znajdującego sie w ZSZ nr 3. Interesuje się piłką nożną, motoryzacją, informatyką oraz polityką związaną z młodzieżą oraz naszym miastem. Jest w Młodzieżowej Radzie, ponieważ chce realizować pomysły dotyczące młodzieży oraz Starachowic.

Nicola Szymańska

szymanska nicolaNicola Szymańska,  uczennica  Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Starachowicach. Od 3 lat jest dosyć mocno związana z samorządem szkolnym i w tym roku startował do MRM z powodzeniem, ponieważ  chce  doświadczyć czegoś nowego oraz bardziej zaangażować się w życie starachowickiej młodzieży.

 

Kacper Grunt

Kacper GruntKacper Grunt ma 15 lat i uczęszcza do Gimnazjum nr.3 im. Henryka Sienkiewicza w Starachowicach. Interesuje się grafiką komputerową, różnego rodzaju sportami, motoryzacją oraz harcerstwem. Należy do 38 SDH . Bierze czynny udział w życiu miasta jak i szkoły. Wolny czas przeznacza dla znajomych i przyjaciół. Uwielbia nieść pomoc innym ludziom, dlatego zdecydowałem się na MRM. Chciałby aby nasze miasto otworzyło się na nowe perspektywy.

 

Stanisław Kryj

Stanisław KryjStanisław Kryj, ma 16 lat, uczęszcza do I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki. Jego ulubionymi przedmiotami są matematyka oraz fizyka. Jest Młodzieżowym Radnym już czwarty rok. Dołączył do MRM po to, aby wspierać swoich kolegów i koleżanki oraz zrobić coś, co będzie dla starachowickiej młodzieży.

Tomasz Lech

Tomasz LechTomek Lech, uczęszcza do Społecznego Gimnazjum. Ma 13 lat  i interesuje się siatkówką. Jest piereszy raz w Młodzieżowej Radzie Miasta Starachowice.

Igor Kaczorowski

Igor KaczorowskiIgor Kaczorowski,  uczęszcza do Społecznego Gimnazjum , ma 14 lat. Interesuję się motoryzacją oraz polityką. To początek jego przygody z Młodzieżową Radą Miasta, a jest w niej aby poznać coś nowego.

Piotr Bućko

Piotr BućkoPiotr Bućko, ma 19 lat i uczęszcza do Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 W Starachowicach. Interesuje się sportem, motoryzacją, informatyką, turystyką i dietetyką. Jest  otwarty na ludzi oraz nowe znajomości. Wolny czas poświęca znajomym oraz swojemu hobby.

Eliza Wzorek

Eliza WzorekEliza Wzorek, uczęszcza do Niepublicznego Technikum ZDZ. Interesuje się plastyką, służbami mundurowymi oraz polonistyką. Lubi mieć kontakt z ludźmi i brać czynny udział w życiu szkoły, jak i miasta dlatego jest radną MRM. "Jestem pomocna i otwarta na ludzi, co pomaga mi w realizowaniu swojej osoby!"

 

Julia Ciepluch

Julia CiepluchJulia Ciepluch, uczęszcza do I Liceum ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Starachowicach. Jest w radzie, ponieważ lubi robić coś dla innych, udzielać się społecznie.

 

Oliwia Pomorska

Oliwia PomorskaOliwia Pomorska ma 16 lat i  uczęszcza do III Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach. Jej zainteresowaniem jest taniec, tańczy od 13 lat.

Agnieszka Migus

Agnieszka MigusAgnieszka Migus, uczy się w Technikum w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Starachowicach na kierunku technik geodeta. Interesuję się sportem i muzyką. Jest w Młodzieżowej Radzie Miasta, ponieważ lubi angażować się w życie społeczne oraz pomagać innym.

Miłosz Mroczkowski

Mroczkowski MiloszMiłosz Mroczkowski to drugoklasista Niepublicznego Technikum ZDZ w Starachowicach. Interesuje się strzelectwem, służbami mundurowymi oraz logistyką. Wstępuje do MRM, ponieważ jak mówi, lubi mieć kontakt z ludźmi, pomagać innym i chętnie brać udział w życiu zarówno szkoły jak i miasta.

 

 

Author: Agata Maciąg
agata.maciag@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-273-83-50

e-mail: mlodziezowarada@starachowice.eu

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept