BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

O radnych

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Igor Kaczorowski

 

igor kaczorowski

 

 Cześć! Nazywam się Igor Kaczorowski i jestem przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Starachowice. Aktywnością społeczną interesuję się od 2016 roku kiedy rozpocząłem swoją pierwszą kadencję   jako radny MRM. Później zostałem również posłem XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży. Od lipca 2020 jestem radnym Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Do MRM startowałem ponieważ   zależy mi, żeby Starachowice były jak najbardziej miastem przyjaznym młodzieży. Prywatnie interesuję się polityką, motoryzacją i historią, w szczególności zmianami społecznymi XX wieku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiceprzewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Izabela Gąsior

 

iza gąsior

Hej, nazywam się Izabela Gąsior i chodzę do I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach. Jestem w drugiej klasie na profilu matematyczno-fizycznym i mam 17 lat.

W Młodzieżowej Radzie Miasta działam już drugą kadencję, pierwszy raz pełniąc funkcję wiceprzewodniczącej. Nigdy nie zastanawiałam się dłużej dlaczego w niej jestem. Po prostu od zawsze czułam potrzebę bycia aktywną społecznie. Zawsze chciałam pokazać, że młodzi ludzie mają w sobie dużo energii i kreatywności by organizować niezapomniane wydarzenia czy przyczyniać się do rozwoju miasta.

Kocham muzykę, a szczególnie taniec. Interesuję się nim od małego, bo wtedy rozpoczęła się moja przygoda z nim. Aktualnie interesuję też się makijażem i rozwijam się w tym kierunku.

Jakakolwiek forma aktywności wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i kreatywnością, ale niestety często też można spotkać się z hejtem. Pamiętajcie, że to co myślicie jest najważniejsze i nikt nie powinien Was za to oceniać. Róbcie swoje! My jesteśmy po to by Was reprezentować i wspólnie działać, bo razem możemy więcej!

 

 

 

 

 

 

 

Wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Tomasz Lech

tomasz lech

 

Witam. Nazywam się Tomasz Lech i uczęszczam do I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach. Zostałem wybrany na radnego X kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Starachowice, jest to moja trzecia kadencja. Od zawsze interesowałem się życiem młodzieży w szkole i klasie, kandydując do samorządów i biorąc udział w różnych projektach. Moją pasją jest siatkówka. Zgłosiłem się do Młodzieżowej Rady, żeby zmieniać nasze miasto na lepsze. Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Karol Prostak

karol Prostak

Hejka, mam na imię Karol, mam 18 lat i jestem Młodzieżowym Radnym X Kadencji.

To w zasadzie moja pierwsza kadencja, dopiero ,,wdrażam się'' w funkcjonowanie tego tworu. Bo czym właściwie jest to całe MRM? To jesteśmy my, młodzi ludzie (nierzadko jeszcze przed swoimi osiemnastymi urodzinami) i to może być każdy z Nas. Bo do Nas należy przyszłość i to od tego jak zaczniemy ją kształtować już teraz zależy to w jaki sposób przeżyjemy własne życie.

Zapytacie: dlaczego? po co? Samemu ciężko odpowiedzieć mi na to pytanie. Zgłoszenie do MRM zostało przeze mnie potraktowane jako chęć zmiany otaczającego mnie świata, usprawnienia go. Poczułem fakt, że mogę naprawdę działać z widocznymi efektami, że mam wpływ na swoje życie i otoczenie, że mogę działać i mam nieograniczone możliwości samorozwoju.

Dla niektórych bywam dosyć kontrowersyjny, dla niektórych jestem obiektem kpin, a dla innych wzorem. I cenię sobie wszystkie te opinie, bo każda z nich jest potrzebna. Nie bójcie się walczyć w słusznej sprawie jeśli nikogo nie krzywdzicie!

 

 

 

 

 

 

 

Sekretarz Młodzieżowej Rady Miasta Mikołaj Michalczak

mikołaj michalczak

Cześć, nazywam się Mikołaj Michalczak i uczęszczam do I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach na profilu mat-geo. Jestem sekretarzem MRM Starachowice oraz radnym Młodzieżowego Sejmiku województwa Świętokrzyskiego. Działam społecznie od ponad roku. Interesuje się wieloma rzeczami, np. polityką oraz biznesem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dominik Adach

dominik adach

 

Cześć mam na imię Dominik, jest to moja pierwsza kadencja jako radny młodzieżowej rady miasta. Jestem członkiem komisji do spraw promocji naszych mediów społecznościowych. Chodzę do I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach. Interesuje się Polską i międzynarodową polityką. Moim ulubionym sportem jest koszykówka. Zapraszam wszystkich do działania z młodzieżą!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antek Grosicki

antek grosicki

Hej! Nazywam się Antek Grosicki i jestem uczniem drugiej klasy 2 LO w Starachowicach. Jest to moja druga kadencja jako radnego Młodzieżowej Rady Miasta. Do MRM dołączyłem, aby zmienić miasto na bardziej przyjazne młodzieży oraz takie, w którym każdy młody czuje się dobrze. Interesuje się sportem, chemią nieorganiczną oraz graniem solo rankedów w Lolu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Borys Bajdo

borys bajdo

Cześć nazywam się Borys mam 15 lat i uczęszczam do I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach. Jest to moja pierwsza kadencja jako radny Młodzieżowej Rady Miasta Starachowice. Aktywny społecznie jestem od ponad roku. A wszystko zaczęło się dzięki konferencji organizowanej we współpracy z MRM Starachowice na której zapisałem się na mój pierwszy poza szkolny projekt. Chciałbym aby jak największą ilość młodych mieszkańców Starachowic wciągnęła się w różne projekty bo dzięki nim mogą nabyć wiele pożytecznej wiedzy. Moim głównym zainteresowaniem jest muzyka, mam kota. Pozdrawiam.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adrianna Kulesza

adrianna kulesza

Cześć! Nazywam się Adrianna Kulesza i jestem uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach. Do Młodzieżowej Rady Miasta dołączyłam, ponieważ uwielbiam działać społecznie. Chciałam także starać się działać na rzecz młodych utalentowanych Starachowiczan. Swoją przygodę z projektami społecznymi rozpoczęłam w wieku 12 lat, kiedy to przez ponad rok działałam w Polskim Czerwonym Krzyżu. Od prawie pięciu lat działam także w Starachowickiej Grupie Teatralnej, której byłam współinicjatorką. Interesuję się teatrem, kinematografią, polityką, płytami winylowymi, kulturą Dalekiego Wschodu i Skandynawii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Kosecka

Joanna Kosecka

Hej mam na imię Asia, jestem radną w Młodzieżowej Radzie Miasta i jest to moja pierwsza kadencja. Mam 15 lat, chodzę do Lo II w Starachowicach. Dlaczego MRM? Moim zdaniem jest to świetna przygoda, okazja do poznania wspaniałych ludzi i przede wszystkim jest to szansa, która umożliwia nam działać na rzecz naszego miasta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bartosz Przesłański

bartosz przesłański

Mam na imię Bartek i chodzę do Szkoły Podstawowej Nr 10 w Starachowicach. Mam wiele zainteresowań. Od gry w szachy, przez informatykę i nurkowanie, aż po akwarystykę morską. Mam małe doświadczenie we współpracy z organizacjami, ale to się zmieni, ponieważ lubię współpracować z ludźmi. Nadrabiam swoją kreatywnością i nieszablonowością. Jestem radnym, ponieważ chce by młodzież bardziej angażowała się w sprawy naszego miasta. Chce byśmy pokazali, że młodzi też mają głos i współpracując razem też mogą wiele zdziałać, dlatego też zostałem młodzieżowym radnym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daria Czubak

Daria CzubakHej nazywam się Daria Czubak. Aktualnie jestem uczennicą klasy 8 szkoły podstawowej nr 12 w Starachowicach. Interesuję się siatkówką i podróżami. Do rady młodzieżowej dołączyłam, gdyż uwielbiam pomagać innym osobom poprzez np. akcje charytatywne. Chciałabym również angażować młodzież z naszego miasta w różne akcje organizowane przez MRM.

 

 

 

 

 

Dawid Raczyński

dawid raczyński

Nazywam się Dawid Raczyński, uwielbiam jeździć na rowerze, wędkować, grać na keyboardzie lub grać w gry komputerowe.

Mam 14 lat i chodzę do 7 klasy SP 10. W pierwszych latach mojej edukacji czułem się spełniony będąc przewodniczącym klasy. W zeszłym roku postanowiłem bardziej zaangażować się w życie społeczności szkolnej. Mianowicie, dobrowolnie wstąpiłem do Pocztu Sztandarowego oraz Samorządu Szkolnego. Miałem również okazję pomagać w pozyskaniu środków z Budżetu Obywatelskiego na remont biblioteki szkolnej, aktywnie promując projekt.

Natomiast do MRM wstąpiłem by aktywnie uczestniczyć w życiu naszego miasta oraz mieć wpływ na ulepszanie naszego otoczenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Filip Gajewski

filip gajewski

Cześć, nazywam się Filip Gajewski. Chodzę do szkoły podstawowej nr 11 w Starachowicach, jestem uczniem klasy 8. Moimi pasjami są między innymi, motoryzacja oraz rolnictwo. MRM jest moim pierwszym ważniejszym doświadczeniem. Do MRM skłoniło mnie pomaganie innym oraz rozwijanie się publicznie i łapanie coraz, większego doświadczenia w tych sprawach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Julia Wysocka

Julia WysockaMam na imię Julia i chodzę do klasy maturalnej w 1LO w Starachowicach.

Od gimnazjum interesuję się polityką młodzieżową i aktualnymi wydarzeniami na świecie. Działania społeczne stały się moim hobby i wraz z koleżanką wzięłam udział w Sejmie Dzieci i Młodzieży, ta świetna przygoda wiele mnie nauczyła i pozwoliła zaangażować się w odbywający się rok później Parlament Dzieci i Młodzieży.

W Starachowicach zaczęłam działac w nowych stowarzyszeniach i wciąż staram się w nie angażować.

Od jakiegoś czasu przeglądałam się Młodzieżowej Radzie Miasta, bo bardzo mnie ona interesowała i chciałam być jej częścią. Cieszę się, że udało mi się zostać radną bieżącej kadencji MRM, mam nadzieję, że spodobają się Wam nasze przyszłe działania. 

 

 

 

 

Klaudia Miliczek

 Klaudia MiliczekCześć!

Nazywam się Klaudia Miliczek uczęszczam do Niepublicznego Technikum im. Wojska Polskiego w Starachowicach ZDZ w Kielcach. To moja pierwsza kadencja w Młodzieżowej Radzie Miasta Starachowice. Z każdym tygodniem dowiaduję się coraz więcej o sobie i o ludziach, którzy mnie otaczają. Jestem osobą pozytywną, pełną pomysłów i chęci do działania. Staram się zarażać wszystkich uśmiechem. Posiadam dużą ilość zainteresowań m.in. interesuję się wszystkim co jest związane z służbą wojskową i obronnością kraju. Udzielam się w akcjach charytatywnych takich jak Szlachetna Paczka czy WOŚP. Aktywnie działam na rzecz społeczności mojej szkoły. Jest to dla mnie wielki zaszczyt reprezentować młodzież naszego miasta.

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maciej Kania

maciej kania

Cześć jestem Maciek Kania i jestem pierwszy raz radnym Młodzieżowej Rady Miasta. Uczęszczam do II LO w Starachowicach na profil matematyczno-fizyczny. Interesuje się sportem. W młodzieżowej Radzie miasta znalazłem się poprzez projekt UEAZ.

 

 

 

 

 

Natalia Karwacka

Natalia KarwackaHej, jestem Natalia Karwacka i uczęszczam do szkoły branżowej nr 3 w Starachowicach na kierunku Kucharz. Jestem zwykłą nastolatką mającą swoje pasje jak i zainteresowania, między innymi jest to czytanie książek, czasem potrafię coś zmalować, ale oczywiście na arkuszu papieru, a nie w życiu.

W łodzieżowej Radzie Miasta znalazłam się przypadkiem, kolega ze starszej klasy zaproponował mi, abym udała się na spotkanie na, którym na początku nie wiedziałam co ja tam robię. Ale po zapoznaniu się z ludźmi i naszych rozmowach spodobało mi się i wtedy dowiedziałam się, że jest nabór do MRM i tak o to postanowiłam zrobić coś nowego, spróbować swoich sił jako Radna.

I dostałam się z czego jestem dumna i nie żałuje swojego wyboru atmosferę, którą dają młodzi Radni jest zaraźliwa.

 

Olga Cukierska

olga cukierska

Hej, nazywam się Olga Cukierska, chodzę do LO2 w Starachowicach. Mam zaszczyt kolejny raz  reprezentować naszą młodzież jako radna MRM. Co skłoniło mnie do zostanie radną? Przede wszystkim chęć pokazania, że głos młodych też ma znaczenie!

A teraz coś o mnie... Interesuję się makijażem i grami komputerowymi, ale moją główną pasją jest kryminologia :) W wolnym czasie lubię spotykać się ze znajomymi i słuchać podcastów.

Mam nadzieję, że obdarzycie mnie zaufaniem i spełnię się w swojej roli.

 

 

Paweł Marciniak

paweł marciniak

Cześć, nazywam się Paweł Marciniak. Moje zainteresowania to sport, muzyka i historia, zaś pasje to sport i muzyka. Do wstąpienia w progi MRM skłoniło mnie to, że bardzo chciałbym by Starachowice były atrakcyjne, co chciał bym słyszeć od przyjezdnych i doprowadzić do tego z moimi przyjaciółmi z MRM. Gram w Akademii Piłkarskiej Star i od 2020 jestem członkiem MRM. To dla mnie wielki zaszczyt, pełnić obowiązki członka MRM.

 

 

 

 

 

 

 

Wiktoria Nojek

Wiktoria Nojek

Hej! Nazywam się̨ Wiktoria Nojek i jest to moja pierwsza kadencja jako radna Młodzieżowej Rady Miasta Starachowice. Jestem uczennicą Szkoły Podstawowej nr 12. Interesuje się sportem, sztuką i naukami biologicznymi. Wstąpiłam do MRM, ponieważ̇ chciałam zaczaić́ działać́ społecznie. Od początku w szkole chętnie uczestniczyłam w akcjach charytatywnych. Chciałam brać czynny udział w rozwoju naszego miasta oraz zachęcić do czynnego uczestniczenia w życiu naszej społeczności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiktoria Sadrak

Wiktoria Sadrak

Hejka! Nazywam się Wiktoria Sadrak, mam 15 lat i jestem uczennicą Szkoły Podstawowej nr 1 w Starachowicach. Jestem radną X kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Starachowice i jest to moja pierwsza kadencja. Już od dłuższego czasu udzielam się w życiu społecznym w klasie oraz szkole, jako kandydatka do samorządów oraz brałam udział w wielu konkursach i projektach. Interesuję się czytaniem książek, jazdą na rowerze i słuchaniem muzyki. Do Młodzieżowej Rady Miasta startowałam, ponieważ lubię angażować się w życie społeczne i chcę aby młodzieży żyło się lepiej w Starachowicach.

 

 

 

 

 

 

 

Amelia Świercz

Amelia Świercz

Cześć! Nazywam się Amelka Świercz i chodzę do Szkoły Podstawowej nr 1 Starachowicach. Jestem radną MRM i wolontariuszką WOŚP. Moją pasją jest oglądanie horrorów i biologia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Domański

krzysztof domański

Hejka! Nazywam się Krzysiek i jestem uczniem I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach. W Młodzieżowej Radzie Miasta jestem już drugą kadencję.  Aktywnie działam w ZHP oraz od kilku lat jestem wolontariuszem WOŚP. Wierzę że swoim pozytywnym podejściem i świetnymi pomysłami przysłużę się do tego, by nasze miasto było bardziej przyjazne dla młodzieży.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Author: Agata Maciąg
agata.maciag@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-273-83-50

e-mail: mlodziezowarada@starachowice.eu

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept