BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

O radnych

 

Olga Cukierska

olga cukierska

Hej, nazywam się Olga Cukierska, chodzę do LO2 w Starachowicach. Mam zaszczyt kolejny raz  reprezentować naszą młodzież jako radna MRM. Co skłoniło mnie do zostanie radną? Przede wszystkim chęć pokazania, że głos młodych też ma znaczenie!

A teraz coś o mnie... Interesuję się makijażem i grami komputerowymi, ale moją główną pasją jest kryminologia :) W wolnym czasie lubię spotykać się ze znajomymi i słuchać podcastów.

Mam nadzieję, że obdarzycie mnie zaufaniem i spełnię się w swojej roli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Izabela Gąsior

 

iza gąsior

Hej, nazywam się Izabela Gąsior i chodzę do I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach. Jestem w drugiej klasie na profilu matematyczno-fizycznym i mam 17 lat.

W Młodzieżowej Radzie Miasta działam już drugą kadencję, pierwszy raz pełniąc funkcję wiceprzewodniczącej. Nigdy nie zastanawiałam się dłużej dlaczego w niej jestem. Po prostu od zawsze czułam potrzebę bycia aktywną społecznie. Zawsze chciałam pokazać, że młodzi ludzie mają w sobie dużo energii i kreatywności by organizować niezapomniane wydarzenia czy przyczyniać się do rozwoju miasta.

Kocham muzykę, a szczególnie taniec. Interesuję się nim od małego, bo wtedy rozpoczęła się moja przygoda z nim. Aktualnie interesuję też się makijażem i rozwijam się w tym kierunku.

Jakakolwiek forma aktywności wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i kreatywnością, ale niestety często też można spotkać się z hejtem. Pamiętajcie, że to co myślicie jest najważniejsze i nikt nie powinien Was za to oceniać. Róbcie swoje! My jesteśmy po to by Was reprezentować i wspólnie działać, bo razem możemy więcej!

 

 

 

 

 

 

 

Jan Rokita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Julia Łaszewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mikołaj Michalczak

mikołaj michalczak

Cześć, nazywam się Mikołaj Michalczak i uczęszczam do I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach na profilu mat-geo. Jestem sekretarzem MRM Starachowice oraz radnym Młodzieżowego Sejmiku województwa Świętokrzyskiego. Działam społecznie od ponad roku. Interesuje się wieloma rzeczami, np. polityką oraz biznesem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dominik Adach

dominik adach

 

Cześć mam na imię Dominik, jest to moja pierwsza kadencja jako radny młodzieżowej rady miasta. Jestem członkiem komisji do spraw promocji naszych mediów społecznościowych. Chodzę do I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach. Interesuje się Polską i międzynarodową polityką. Moim ulubionym sportem jest koszykówka. Zapraszam wszystkich do działania z młodzieżą!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antek Grosicki

antek grosicki

Hej! Nazywam się Antek Grosicki i jestem uczniem drugiej klasy 2 LO w Starachowicach. Jest to moja druga kadencja jako radnego Młodzieżowej Rady Miasta. Do MRM dołączyłem, aby zmienić miasto na bardziej przyjazne młodzieży oraz takie, w którym każdy młody czuje się dobrze. Interesuje się sportem, chemią nieorganiczną oraz graniem solo rankedów w Lolu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Borys Bajdo

borys bajdo

Cześć nazywam się Borys mam 15 lat i uczęszczam do I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach. Jest to moja pierwsza kadencja jako radny Młodzieżowej Rady Miasta Starachowice. Aktywny społecznie jestem od ponad roku. A wszystko zaczęło się dzięki konferencji organizowanej we współpracy z MRM Starachowice na której zapisałem się na mój pierwszy poza szkolny projekt. Chciałbym aby jak największą ilość młodych mieszkańców Starachowic wciągnęła się w różne projekty bo dzięki nim mogą nabyć wiele pożytecznej wiedzy. Moim głównym zainteresowaniem jest muzyka, mam kota. Pozdrawiam.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renata Snopkova

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Kosecka

Joanna Kosecka

Hej mam na imię Asia, jestem radną w Młodzieżowej Radzie Miasta i jest to moja pierwsza kadencja. Mam 15 lat, chodzę do Lo II w Starachowicach. Dlaczego MRM? Moim zdaniem jest to świetna przygoda, okazja do poznania wspaniałych ludzi i przede wszystkim jest to szansa, która umożliwia nam działać na rzecz naszego miasta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bartosz Przesłański

bartosz przesłański

Mam na imię Bartek i chodzę do Szkoły Podstawowej Nr 10 w Starachowicach. Mam wiele zainteresowań. Od gry w szachy, przez informatykę i nurkowanie, aż po akwarystykę morską. Mam małe doświadczenie we współpracy z organizacjami, ale to się zmieni, ponieważ lubię współpracować z ludźmi. Nadrabiam swoją kreatywnością i nieszablonowością. Jestem radnym, ponieważ chce by młodzież bardziej angażowała się w sprawy naszego miasta. Chce byśmy pokazali, że młodzi też mają głos i współpracując razem też mogą wiele zdziałać, dlatego też zostałem młodzieżowym radnym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daria Czubak

Daria CzubakHej nazywam się Daria Czubak. Aktualnie jestem uczennicą klasy 8 szkoły podstawowej nr 12 w Starachowicach. Interesuję się siatkówką i podróżami. Do rady młodzieżowej dołączyłam, gdyż uwielbiam pomagać innym osobom poprzez np. akcje charytatywne. Chciałabym również angażować młodzież z naszego miasta w różne akcje organizowane przez MRM.

 

 

 

 

 

Mikołaj Pawłoś

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Filip Gajewski

filip gajewski

Cześć, nazywam się Filip Gajewski. Chodzę do szkoły podstawowej nr 11 w Starachowicach, jestem uczniem klasy 8. Moimi pasjami są między innymi, motoryzacja oraz rolnictwo. MRM jest moim pierwszym ważniejszym doświadczeniem. Do MRM skłoniło mnie pomaganie innym oraz rozwijanie się publicznie i łapanie coraz, większego doświadczenia w tych sprawach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Stępień

 

 

 

 

 

Oliwia Wiktorowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maciej Kania

maciej kania

Cześć jestem Maciek Kania i jestem pierwszy raz radnym Młodzieżowej Rady Miasta. Uczęszczam do II LO w Starachowicach na profil matematyczno-fizyczny. Interesuje się sportem. W młodzieżowej Radzie miasta znalazłem się poprzez projekt UEAZ.

 

 

 

 

 

Klaudia Chamera

 

 

 

 

Kacper Zięba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiktoria Nojek

Wiktoria Nojek

Hej! Nazywam się̨ Wiktoria Nojek i jest to moja pierwsza kadencja jako radna Młodzieżowej Rady Miasta Starachowice. Jestem uczennicą Szkoły Podstawowej nr 12. Interesuje się sportem, sztuką i naukami biologicznymi. Wstąpiłam do MRM, ponieważ̇ chciałam zaczaić́ działać́ społecznie. Od początku w szkole chętnie uczestniczyłam w akcjach charytatywnych. Chciałam brać czynny udział w rozwoju naszego miasta oraz zachęcić do czynnego uczestniczenia w życiu naszej społeczności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiktoria Sadrak

Wiktoria Sadrak

Hejka! Nazywam się Wiktoria Sadrak, mam 15 lat i jestem uczennicą Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Starachowicach. Jestem radną X kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Starachowice i jest to moja pierwsza kadencja. Już od dłuższego czasu udzielam się w życiu społecznym w klasie oraz szkole, jako kandydatka do samorządów oraz brałam udział w wielu konkursach i projektach. Interesuję się czytaniem książek, jazdą na rowerze i słuchaniem muzyki. Do Młodzieżowej Rady Miasta startowałam, ponieważ lubię angażować się w życie społeczne i chcę aby młodzieży żyło się lepiej w Starachowicach.

 

 

 

 

 

 

 

Bartosz Gawlik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Domański

krzysztof domański

Hejka! Nazywam się Krzysiek i jestem uczniem I Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach. W Młodzieżowej Radzie Miasta jestem już drugą kadencję.  Aktywnie działam w ZHP oraz od kilku lat jestem wolontariuszem WOŚP. Wierzę że swoim pozytywnym podejściem i świetnymi pomysłami przysłużę się do tego, by nasze miasto było bardziej przyjazne dla młodzieży.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Author: Agata Maciąg
agata.maciag@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-273-83-50

e-mail: mlodziez@starachowice.eu

 

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept